• Vyšiel nový KENTAUR !!!

• Na známosť sa všetkým dáva, že nové číslo nášho školského časopisu KENTAUR je na svete !!!
            Stiahnuť si ho môžte v pdf formáte pod obrázkom a v tlačenej podobe ho nájdete v každej triede, kabinete, alebo v našej školskej redakcii :)

Prajeme príjemné čítanie :)

• Z odborného výcviku našich kaderníkov

• Dominika Dömeová žiačka 3. ročníka učebného odboru kaderníčka, účastníčka Majstrovstiev Slovenska v kategórii zapletanie copíkov s účesmi, ktoré vyčarila na odbornom výcviku.

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku - 1.miesto našej Nikolety Magdalíkovej

• Blahoželáme našej Nikol Magdalíkovej, žiačke 2.ročníka študijného odboru agropodnikanie - chov koní a jazdectvo, ktorá sa v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku umiestnila na 1. mieste.

Okresné kolo sa v nekonalo v Šali, Nikol súťažila v Nitre s víťazmi školských kôl z nitrianskych stredných škôl.

K postupu do krajského kola Nikol srdečne blahoželáme a držíme palce v krajskom kole!

• Naši kaderníci v Domove dôchodcov

• "Nemusíš robiť veľké veci, aby si bol dobrým človekom. Niekedy stačí podať ruku."

Zimné prázdniny sú za nami a naši šikovní kaderníci po prvý krát v tomto roku absolvovali odborný výcvik v Domove dôchodcov v Šali.

Pod vedením pani majsterky Andrejky Mikovej potešili svojich starkých nielen milým slovom a úsmevom, ale vyčarili im aj nové účesy.

Ďakujeme za dôveru!