• Posledný deň školského vyučovania: 22.12.2023

Začiatok školského vyučovania: 8.1.2024

Nástup na školský internát: 7.1.2024 od 16.00 hod.

• Vianočná akadémia

• "Keď si spomenieme na výnimočné Vianoce, nie sú to darčeky, ktoré ich urobili výnimočnými, ale smiech, pocit lásky a spolupatričnosť priateľov a rodiny, vďaka ktorým boli tieto Vianoce výnimočné.“ Catherine Pulsifer

Dnešný deň sa niesol v znamení vianočnej akadémie.

Vianočne ladené súťaže doplnili prezentácie a kvíz, čerešničkou na torte bolo hudobné vystúpenie I.E a III.E.

Atmosféru Vianoc doplnili výtvory a punč našich šikovných kuchárov a čašníkov pod dohľadom majstrov odborného výcviku.

A vyhodnotili sme aj súťaž o najkrajšie vyzdobenú triedu. Víťazom, teda III.A a IV. E gratulujeme!

• Anna Virágová rozhodkyňa Slovenskej jazdeckej federácie medzi našimi žiakmi

• Na pôde školy sme 11.12.2023 privítali rozhodkyňu Slovenskej jazdeckej federácie pani Annu Viragovú.

Spolupráca školy s ľuďmi z reálnej praxe je pre nás prioritou a prináša nielen prehlbovanie vedomostí našich žiakov, ale aj skutočný pohľad na ich náročnú profesionálnu prácu.

Ďakujeme pani Virágovej, že prijala naše pozvanie a tešíme sa na stretnutia na jazdeckých súťažiach!

• Deň otvorených dverí

• Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa dnes v naozaj hojnom počte zúčastnili nášho Dňa otvorených dverí a nakukli do života našej školy.

Veľmi nás teší, že o našu školu a odbory, ktoré ponúka, je taký záujem.

Veríme, že prezentácia našej školy, jej úspechovv súťažiach a projektoch, možnostiach účasti na mobilitných stážach v programe Erasmus+ v 6 krajinách EÚ a hlavne priateľská rodinná atmosféra Vás presvedčili, že sme tou správnou voľbou pre Vaše odborné vzdelávanie!

• Olympiáda kritického myslenia

• Dnes sme sa so žiakmi z III.E, I.A a III.A zúčastnili Olympiády kritického myslenia.

Ďakujeme všetkým 75 riešiteľom a dúfame, že hoaxy sa naďalej na nás nelepia!

• Šaliansky anjel

• "Čaro Vianoc spočíva v tom, že šťastie a prekvapenie ostatných, dokáže urobiť šťastnými nás." Toni Sorenson

Naši kaderníci s pani majsterkou Andrejkou Mikovou odovzdali dnes v Lia drogérii darčeky pre Martina, ktorého sme si vybrali zo zoznamu detí, aby sme mu pripravili príjemné vianočné chvíle.

Veríme, že sa našim darčekom poteší a prajeme mu pokojné a láskou naplnené vianočné sviatky!

#Vianoce #darčeky #dobrovoľníctvo #nádej